0912-837-5747

برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است

شرکت در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است، بهترین راه برای قبولی در کنکور

بالاخره نوبت به برنامه ریزی ۱۲۰ روزه  رسید، برنامه ای زیر نظر برترین مشاوران کنکور آسان است .شاید شما تنها دانش آموزی نباشید، که از درس خواندن غافل شده و هم اکنون که چند ماه به کنکور مانده است، عزم خود را برای قبولی در رشته ای که دوست دارد، جمع کرده است. اما آیا در این فرصت کم باز هم امیدی هست، آیا می توان در این چند ماه نتیجه مطلوب را کسب کرد؟ برنامه ریزی ۱۲۰ روزه  تا چه اندازه می تواند در این امر موثر باشد؟ با ما همراه باشید تا این مقاله به شما برنامه ریزی های ویژه و خاص را معرفی کنیم؟

برنامه 120 روزه
برنامه ۱۲۰ روزه

در واقع برنامه ریزی ۱۲۰ روزه، مانند همه برنامه ریزی ها نبوده و در نوع خود منحصر به فرد است. ما در این برنامه قصد داریم که دانش آموزان را از مسیر های میانبری که خود آن ها را طراحی کرده ایم، بگذرانیم و آن ها را با دنیایی از تکنیک ها و تست ها آشنا سازیم. در حقیقت این نوع برنامه ریزی مانند برنامه ریزی های معمولی دارای همه ی منابع نبوده و ما قصد داریم که زمان درس خواندن را کمتر کرده، اما بازدهی را بیشتر کنیم. به همین خاطر منابعی که برای این برنامه در نظر گرفته می شود، شامل نکات و آموزش های تکنیکی و نکات ویژه کنکوری می باشد.

شما با برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است می توانید، راه چند ساله را چند ماهه طی کنید. اما تنها در صورتی که پایه ای قوی داشته باشید. زیرا که ما در این برنامه از دی وی دی های آموزشی سنگین و حجیم که دارای توضیحات بسیاری است، استفاده نمی کنیم. در عوض با تدریس های تکنیکی، می خواهیم سریعا دانش آموز را وارد دنیایی کنکور و نکته های مهم کنکوری نماییم. به همین دلیل نیز باید دانش آموز توان اجرای برنامه های فشرده و ساعات طولانی مطالعه را داشته باشد. این برهه از زمان، دوران طلایی برای شکوفایی استعداد ها و توانایی های دانش آموزان است. برای همین هم مشاوران حساسیت ویژه ای در مورد دانش آموزانی، که در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است شرکت می کنند، دارند.

در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه، از چه منابعی استفاده می شود؟

منابع این برنامه، و اساتیدی که آن ها را تدریس می کنند، همان اساتید برنامه اوج یادگیری و موسسه کنکور آسان است می باشند. با این تفاوت که در این منابع آموزشی، ما تمام تکنیک ها و فنون را در زمان کمتری به دانش آموزان آموزش می دهیم. در حقیقت هدف دیگر یادگیری عمیق و پایه ای نیست و ما فرض را بر یادگیری قبلی دانش آموز گذاشته ایم. برای همین هم در این اردوی ۱۲۰ روزه، دانش آموز را هر چه بیشتر با نکات مهم کنکوری آشنا کرد و سعی می کنیم که بازه زمانی وی را برای تست زنی، کاهش دهیم. از این رو برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است، یکی از کارا ترین و پر مخاطب ترین دوره های آموزشی در این موسسه است.

برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است، شما را در کمترین زمان ممکن با حجم وسیعی از مطالب آشنا می سازد. مثلا شما برای یادگیری چند فصل از درس زیست شناسی، نیاز به هفته ها زمان دارید، در صورتی که در این برنامه ریزی، شما می توانید از طریق تدریس های تکنیکی دکتر مهدی شیخی یا عرفان پازوکی، خود را در کمتر از دو هفته، برای این مباحث آماده سازید. در واقع هدف ما از این نوع برنامه ریزی آن است که در این دوره ۱۲۰ روزه، ۶۰ درصد مطالب را آموزش دهیم و شما بتوانید با بیشترین بازدهی، در کنکور شرکت کنید.

یکی از منابع کارآمد در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است، ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی می باشد. می دانید که یادگیری سه سال دبیرستان، نیاز به ماه ها زمان دارد. این در صورتی است که شما باید تنها در چند ماه مانده به کنکور، تمامی این منابع را دوره کنید و این در حالی است، که شما از قبل آن ها را خوانده و با روش های تست زنی آشنا شده باشید. اما اگر چنین نباشد و تنها چند ماه برای خواندن آن حجم از دروس ریاضی و فیزیک سه سال دبیرستان فرصت داشته باشید، تنها می توانید خود را از طریق دوره ۱۲۰ روزه تقویت کنید. در حقیقت دیگر نیاز نیست که تمامی مطالب ریاضی را بخوانید. زیرا که از برخی مباحث تنها ۱ سوال و شاید هم سوالی مطرح نشود. برای همین نیز ما انرژی و توان خود را بر روی مطالب کلیدی تر گذاشته و با ارائه راهکار های مطالعه ای فشرده، شما را برای کنکور آماده می سازیم.

 

برنامه ریزی ۱۲۰ روزه  به چه هدفی و برای چه دانش آموزانی در نظر گرفته می شود؟

برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است را، می توان تلفیقی از مهارت و هنر برنامه ریزی دانست. در این دوره، هر درسی را با توجه به ضریب آن در برنامه ریزی قرار می دهند. مثلا برای افرادی که قصد قبولی در رشته پزشکی را دارند، قرار دادن ۲ ساعت زیست در طول روز، امری بسیار عادی است. البته در این دو ساعت، تماما به مطالعه نکات مهم و کنکوری پرداخته می شود.

بسیاری از دانش آموزان شاید از خود بپرسند که آیا آن ها نیز می توانند در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه ، شرکت کنند و یا این دوره ۱۲۰ روزه تنها برای دانش آموزان خاصی در نظر گرفته شده است؟ در این باره باید عنوان کرد که تمامی دانش آموزان، در هر سه رشته ریاضی و فیزیک، تجربی و انسانی، می توانند در این برنامه شرکت کنند. این دوره ۱۲۰ روزه برای سه پایه متوسطه دوم در نظر گرفته شده است و دانش آموزان می توانند با توجه به سطح علمی خود، در هر مقطعی که هستند، در دوره ۱۲۰ روزه مختص به خود شرکت کنند. برای این منظور منابع و برنامه هر پایه، با پایه ی بعدی متفاوت می باشد.

 

چگونه می توانیم در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه شرکت کنیم؟

برای شرکت در برنامه ریزی ۱۲۰ روزه کنکور آسان است، نیاز به مدارک خاص و یا شرایط خاصی نیست. در واقع شما می توانید از طریق دو شماره  ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۴۷ و ۰۲۱۶۶۴۰۹۶۴۰  با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است تماس گرفته، تا آن ها با توجه به هدف شما و سطح علمی تان، برنامه ریزی مورد نظر را در اختیارتان قرار دهند. برای این منظور معمولا کار های مربوط به ثبت نام، شرکت در آزمون تعیین سطح، آشنایی با روش های تدریس، آشنایی با سایر بخش های موسسه، هماهنگی با پشتیبان، نحوه مطالعه، رفع ایرادات یادگیری، طریق درس خواندن از روی دی وی دی و…، ظرف مدت کمتر از یک هفته ای که بسته آموزشی را سفارش داده اید، به شما آموزش داده می شود. در نظر داشته باشید که چون برنامه فشرده می باشد و فشار بسیاری بر روی دانش آموزان است، مشاوران هر لحظه و به صورت ۲۴ ساعته در کنار آن ها قرار دارند. به همین دلیل، مشاوران تنها تعداد محدودی دانش آموزا را می توانند حمایت نمایند. از این رو، ثبت نام سریعتر شما، به منزله در اولویت بودن شما می باشد.

مهندس سلام .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی