0912-837-5747

ریاضی و فیزیک به سبک سامان مطلبی

 

سامان مطلبی کیست؟ سامان مطلبی مدرس کدام درس است؟ سامان مطلبی در موسسه کنکور آسان است تدریس می کند؟ در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است، قصد داریم که یک بیوگرافی جامع و کامل را از سامان مطلبی، این استاد توانمند، ارائه دهیم و به زندگی نامه و روزمه کاری پر بار ایشان را خواهیم پرداخت. درس ریاضی و فیزیک از جمله دروس دشوار اختصاصی بوده و نیاز به منابع سطح عالی و کافی دارد. منبعی که دانش آموزان را بی نیاز از هر منبع دیگری کند و همراه با آموزش تشریحی به نکات تست زنی کنکور نیز بپردازد. در موسسه کنکور آسان است، وظیفه تدریس درس ریاضی (رشته ریاضی ، رشته تجربی ، رشته انسانی) و فیزیک (رشته ریاضی و تجربی)  بر عهده مهندس سامان مطلبی است . بیشتر مشاوران ، درس ریاضی و فیزیک را جز دروس دشوار و سرنوشت آفرین در میان دروس اختصاصی به حساب می آورند که نشان دهنده این امر است که با تلاش و مطالعه بسیار ، می توان به درصد بالایی در این درس دست یافت. بنابراین داوطلبان می بایست نگاه ویژه ای را نسبت به این درس داشته باشند و حتما زمان و انرژی کافی را برای مطالعه آن در نظر بگیرند . موسسه کنکور آسان است نیز از بهترین اساتید برای آموزش دروس اختصاصی استفاده کرده تا کلیه دانش آموزان بتوانند به درصد خوبی در این دروس دست پیدا کنند و در نهایت به رشته مورد علاقه خود برسند . دروس ریاضی و فیزیک، توسط استاد سامان مطلبی تدریس می شود و نکات ناب ارائه شده در محصولات اوج یادگیری ، شما را از هر گونه کلاس خصوصی یا آموزش های متفرقه بی نیاز می سازد.

کنکور آسان است

موسسه  کنکور آسان است، اولین انتشارات کنکوری می باشد که مجوز نشر لوح های فشرده را از وزارت ارشاد دریافت کرد و اقدام به تولید ویدئو های آموزشی در زمینه کنکور و تست زنی نمود .

 • اهداف تشکیل این موسسه را می توان در چند سطر بیان کرد که به شرح زیر است :
 1. تحقق عدالت آموزشی
 2. امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از تدریس حرفه ای اسایتد در زمینه کنکور
 3. امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از راهنمایی و هدایت تحصیلی
 4. امکان بهره مندی دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری از مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
 5. رشد و شکوفایی دانش آموزان در همه نقاط کشور به خصوص مناطق محروم
 6. استعداد یابی دانش آموزان و کمک به آن ها برای موفقیت در مسیر کنکور
 7. تدریس تمام دروس عمومی و اختصاصی در همه دروس
 8. ارائه نکات تست زنی و حل سوالات در کمترین زمان ممکن
 9. کاهش هزینه های تحصیل و برقراری برابری آموزشی میان دانش آموزان به خصوص مناطق محروم
 10. ایجاد امید و خودباوری و همچنین اعتماد به نفس در دانش آموزان ، برای موفقیت در آزمون سراسری

بیوگرافی مهندس سامان مطلبی

 • اولین مدرس تکنیکی کنکور محتوایی ایران
 • مدرس کنکور آسان است (انتشارات گیلنا)
 • مدرس دو درس ریاضی و فیزیک در صدا و سیما ، در ۳۰ استان کشور
 • مبتکر آموزش مدرن فیزیک و ریاضی بدون استفاده از فرمول
 • تنها مدرس هندسه بدون فرمول در کشور

ایشان به تدریس درس ریاضی در آموزشگاه های مطرح کشور مشغول هستند و از اساتید برجسته در این درس به شمار می آیند . رزومه کاری قوی و قبولی های متعدد ایشان نشان از تبحر بالای وی در تدریس دارد . به طوری که دانش آموزان را به کسب رتبه و تراز بالا در این درس دشوار ، سوق می دهد و موفقیت آن هارا در آزمون سراسری تضمین می کند . تسلط کافی بر محتوای کتاب درسی و ارائه ی نکات طلایی و ناب کنکوری از ویزگی های تدریس ایشان است .

ریاضی مهندس سامان مطلبی

استاد سامان مطلبی از مدرسان دروس اختصاصی کنکور آسان است می باشد و تدریس عالی و قوی ایشان ایشان در دروس ریاضی بر هیچکس پوشیده نیست .

حتی اگر شما جز آن دسته از دانش آموزانی باشید که علاقه ای به  دروسی مثل ریاضی ندارید ، یا به درصد های بالایی در این درس دست پیدا نمیکنید ؛ به شما این اطمینان را خواهیم داد که  با استفاده از دی وی دی های استاد سامان مطلبی و تدریس جذاب ایشان ، این علاقه در شما ایجاد می شود.

 • به طور کلی دی وی دی های استاد سامان مطلبی در درس ریاضی به چهار دسته تقسیم می شوند :
 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیو های تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

اهمیت درس ریاضی در کنکور سراسری

اهمیت درس ریاضی در کنکور سراسری به شرح زیر است :

گروه آزمایشی ضریب درس ریاضی در کنکور سراسری
گروه آزمایشی علوم تجربی ۷
گروه آزمایشی علوم ریاضی و فیزیک ۱۲
گروه آزمایشی علوم انسانی ۶

با توجه به تغییرات ضرایب دروس در کنکور سراسری ۱۴۰۲ و ضرایب جدید اعلام شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور درس ریاضی یکی از تاثیر گذار ترین دروس کنکور سراسری در هر سه گروه آزمایشی است که نباید از آن غافل شوید.

درس ریاضی در میان داوطلبان کنکور سراسری همیشه با عنوان درسی رتبه ساز یاد شده است که اکثر داوطلبان کنکور سراسری از اهمیت آن غافل هستند اما با توجه به ضرایب اعلام شده جدید که در جدول فوق مشاهده می کنید موفقیت در این درس سبب ارتقا رتبه و تراز شما در کنکور سراسری خواهد شد.

فیزیک مهندس سامان مطلبی

استاد سامان مطلبی از مدرسان دروس اختصاصی کنکور آسان است می باشد و تدریس عالی و قوی ایشان در درس فیزیک هم بر هیچکس پوشیده نیست.

حتی اگر شما جز آن دسته از دانش آموزانی باشید که علاقه ای به  درسی مثل فیزیک ندارید ، یا به درصد های بالایی در این درس دست پیدا نمی کنید ؛ به شما این اطمینان را خواهیم داد که  با استفاده از دی وی دی های استاد سامان مطلبی و تدریس جذاب ایشان ، این علاقه در شما ایجاد می شود.

 • به طور کلی دی وی دی های استاد سامان مطلبی در درس فیزیک به چهار دسته تقسیم می شوند :
 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیو های تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

اهمیت درس فیزیک در کنکور سراسری

اهمیت درس ریاضی در کنکور سراسری به شرح زیر است :

گروه آزمایشی ضرایب درس فیزیک در کنکور سراسری
گروه آزمایشی علوم تجربی ۷
گروه آزمایشی علوم ریاضی و فیزیک ۹

فیزیک کنکور سراسری نیز یکی از دروس محاسباتی و چالش برانگیز در این آزمون است.

این درس یکی از چندین درس محاسباتی در هر دو گروه آزمایشی است که موفقیت در آن نیازمند تسلط کافی بر محتوای فرمول ها – یادگیری روش های تست زنی و محاسبات سریع است.
این درس نیز با توجه به ضرایب اعلام شده جدید از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور که در جدول فوق مشاهده می کنید یکی از دروس تاثیر گذار در تعیین تراز و رتبه شماست.

 

کلاس های خصوصی مهندس سامان مطلبی

شاید شماهم جزء آن دسته از دانش آموزان باشید که مایل باشید در کلاس های استاد سامان مطلبی به صورت خصوصی حضور داشته باشید. باید گفت که استاد سامان مطلبی به هیچ عنوان کلاس خصوصی برگزار نمی کنند و تمامی آموزش های ایشان از طریق دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است در اختیار شما قرار می گیرد. پس هر گونه ادعا و سودجویی در باره ی برگزاری کلاس های خصوصی استاد سامان مطلبی، کذب بوده و تنها راه دسترسی به آموزش های استاد، ویدیو های آموزشی ایشان می باشد .

دی وی دی های آموزشی سامان مطلبی

آموزش فوق العاده حرفه ایی استاد سامان مطلبی در دروس ریاضی و فیزیک بر هیچ کسی پوشیده نیست. دانش آموزان با استفاده از ویدیو های آموزشی استاد سامان مطلبی می توانند در درس ریاضی به سطح بالایی برسند و نمرات خوب و قابل قبولی را در امتحانات به دست بیاورند. اگر دانش آموزان از پایه در فهم دروس ریاضی و فیزیک مشکل دارند می توانند ابتدا از دی وی دی های آموزشی این دروس استفاده کنند و سپس به سراغ دی وی دی های تست زنی رفته و به تقویت مهارت تست زنی خود بپردازند.

نمونه تدریس سامان مطلبی:

نمونه تدریس ریاضی سامان مطلبی

نمونه تدریس فیزیک سامان مطلبی

به زودی

 توصیه رتبه برتر ها:

به زودی

خرید محصولات کنکور آسان است :

به منظور خرید محصولات و DVD های موسسه کنکور آسان است ، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۶۶۴۰۹۶۴۰                  ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۴۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی