0912-837-5747

با کنکور آسان است از پس مدیریت زمان برمیایید ( بخش چهارم )

با کنکور آسان است از پس مدیریت زمان برمیایید ( بخش چهارم )

جمع بندی

در نهایت ، به یاد داشته باشید که وقتی در مورد آنچه باید انجام دهید اطلاعات بیشتری داشته باشید بیشتر متمرکز خواهید شد و انجام کارها زمان کمتری از شما خواهد گرفت . مدیریت زمان خوب مستلزم یک تمرین روزمره در اولویت بندی کارها و سازماندهی آن ها به شکلی است که هم بتوانید کارهای بیشتری انجام دهید و هم در وقت شما صرفه جویی شود .

از راهکارهایی که در مقاله آمده است استفاده کنید تا متوجه شوید که کدام یک از این راه های مدیریت زمان برای شما مفیدتر است . همچنین با انجام این راه ها افزایش تمرکز حواس امکان پذیر شده و متوجه می شوید که چقدر زمان دارید و بهتر می توانید به همه ابعاد مختلف زندگی خود برسید که این کار انرژی شما در انجام کارها را نیز افزایش می دهد .

افرادی که در مدیریت زمان دچار مشکل هستند معمولاً بعد از مدتی دچار فرسودگی شغلی شده که این امر نیز بر مشکلات آن ها می افزاید و انرژی آن ها در انجام کارها را کاهش می دهد . فرسودگی شغلی یکی از نتایج مدیریت زمان نامناسب است که افراد در صورت داشتن نشانه های آن لازم است برای درمان و حل این مشکل اقدام کنند .

اگر شما هم با گذشت زمان و عدم مدیریت وقت ، متوجه خستگی و فرسودگی در شغل خود شده اید می توانید در ادامه و بر روی لینک زیر کلیک کرده و با راه های درمان فرسودگی شغلی آشنا شوید که از این طریق می توانید انرژی و مدیریت زمان بهتری نیز داشته باشید .

 


مهندس احمد سلام مشاور برتر کنکور آسان است
برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره‌های
۴۰ ۹۶ ۴۰ ۶۶ – ۰۲۱
۳۸۸۹ ۷۵۲ ۰۹۱۲
۰۹۱۲۸۳۷۵۷۴۷
تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی